Pôžičky na štúdium

Pôžičky na štúdium

Množstvo bánk podporuje okrem obyčajných klientov a podnikateľov aj študentov. Veľmi často vyhľadávané klientmi sú práve takéto typy pôžičiek. Ponúka ich určite každá banka. Často sú tieto pôžičky v bankách  porovnávané s pôžičkami pre študentov v nebankových pôžičkových spoločnostiach, no rozdiely sú takmer mizivé.

VÚB banka je jednou z mnohých na Slovensku, ktorá ponúka veľmi výhodnú pôžičku pre študentov. Ponúka veľmi výhodnú a atraktívnu úrokovú sadzbu, získanie pôžičky na štúdium už počas štúdia 1. ročníka, a financujú tak diaľkové ako aj denné štúdium. Jej čerpanie môže byť jednorazové, alebo aj neustále počas celého štúdia študenta. Možný je aj odklad splátok. Ďalšou z bánk je aj Slovenská sporiteľňa, ktorá ponúka zvýhodnené pôžičky pre študentov. Takáto pôžička je pre každého študenta veľmi atraktívna a aj dostupná. Ľahko sa vybavuje a taktiež jej splácanie je možné až po ukončení štúdia.

Banka Volksbank Slovensko taktiež ponúka pôžičku na štúdium. Tak ako v každej banke vyžadujú doklad o štúdium na danej vysokej škole. Jednou z podmienok je aj zabezpečenie pôžičky ručiteľom), ktorý musí mať pravidelný mesačný príjem ( ručiteľ iba v prípade ak študent nemá nejaký finančný príjem). Možné je požičať si až 1000 € za jeden akademický rok. Aj úroková sadzba je veľmi výhodná.

Bude vás zaujímať:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.